SSS

1. Deneme dersi alabilir miyim?
Tabiki. Bütün öğrenciler için ücretsiz deneme dersi verilmektedir. Deneme dersi için iletişime geçiniz.


1. Ders için nelere ihtiyacım var?

Dersler için, internet bağlantısı, Skype programı ve mikrofonlu kulaklığa ihtiyacınız var.


2. Skype nedir? 

Skype sesli ve metinli konuşma programıdır. Programı buradan indirebilirsiniz 


3. Ders sırasında webcam kullanmalı mıyım? 

Ders sırasında webcam kullanılmasını tavsiye etmiyoruz çünkü webcam ses kalitesini olumsuz yönde etkileyebilmektedir. 

4. Neden İngilizce derslerini dersaneler yerine online olarak almalıyım?
İşleri çok yoğun olan özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanlar için dersaneye 1.5-2 saatte gitmek bir lüks haline gelmiştir.Size uygun bir zamanda, evinizde veya ofisinizde ders almanız için mükemmel bir hizmet sunuyoruz. Buna ek olarak, dersler bireysel olarak verildiğinden hoca sadece bir öğrenciye odaklanacağı için dersler daha verimli geçmektedir. Kaç ders almak istediğinize öğrencinin kendisi karar vermektedir. 


5. Neden dersleri yüz yüze almaktansa online almalıyım?

Online hocayla çalışmanın pek çok faydası vardır. İlk olarak, hocanızla yüz yüze görüşmek için zamanınızı yolda geçirmemiş olursunuz. İkinci ve en önemlisi bu yöntem çok daha ucuz! Özel ders için 1 saat ders ücreti yaklaşık 100 TL' dir. Skype ile ingilizce dersinin saatlik ücreti çok daha uygundur. (Hocamızın saatlik ücreti 35 TL'dir, paket ücretlerimiz için lütfen ÜCRET sayfasını ziyaret ediniz) Sonuncusu ise, internette bulunan çok fazla verinin derslerde kaynak olarak kullanılabilmesi ile dersler çok daha verimli geçmektedir. 


6. Skype derslerinin kendime uygun olup olmadığını nasıl anlayabilirim? 
Öncelikle 20 dakikalık ücretsiz dersimiz için randevu alıyorsunuz. Deneme dersinde hocamızla tanışarak seviyeniz belirleniyor, dersi neden almak isteğinizi ve hedeflerinizi belirtiyorsunuz. Hocanız size ingilizcenizi gelişitirmeniz için sizinle nasıl çalışacağı hakkında bilgiler vermektedir. Böylece hem hocayla tanışıyor hem de kafanızdaki birçok soruya cevap bulabiliyorsunuz.

7.Online İngilizce dersleri gerçekten işe yarıyor mu?
Öğrenciler anadili ingilizce olan bir öğretmenden ders almanın etkili bir yöntem olduğunu bildirmektedirler. Öğrenciler TOEFL ve IELTS gibi sınavlarda daha fazla başarı elde etmektedirler. İş görüşmesi veya işiyle ilgili ingilizceye gerek duyulan mesleklerden olan öğrencilerimiz kendilerini ilerlettiklerini belirtmektedirler. 

7. Dersler için belli bir program var mı? 
Dersler tamamen öğrencinin uygun olduğu saat ve günlere göre ayarlanıyor. Böylece kişiler kendi işlerini aksatmadan vede hocanın programı uygun olduğu sürece istedikleri zamanlarda ders alma şansına sahip oluyorlar. Her gün 09:00-00:00 arası istediğiniz saatte ders alabilirsiniz. 

8. Ders programımı erteleyebilir miyim?
Eğer derse katılamayacak durumdaysanız gün içinde bildirmeniz yeterlidir. Hocamıza bu konuyu iletip ders programınızı ona göre tekrar ayarlıyoruz. Katılamadığınız dersin ücreti kesinlikle iptal olmamaktadır. Müsait olduğunuz zaman tekrar bu dersi alabilirsiniz. 

9. Skype İngilizce dersleri nasıl anlatılıyor?
Amerikalı hocamız Skype ile 14 yıldır bir çok ülke vatandaşına ders vermektedir. Hocamız ders için birçok kaynağı bir arada bulabileceğiniz interneti kullanmaktadır. Bu bazen günün önemli gelişmeleri olabileceği gibi, bilimsel bir makale, şiir, hikaye ve bunun gibi pek çok konu olmaktadır. Deneme dersinden sonra sizinle uygun olduğunuz vakitleri dikkate alarak bir program yapmaktayız. Tabiki bu program size bağlı olarak esnek olmaktadır. İptal etmek istediğiniz dersi gün içinde email, telefon ya da sms ile bize bildirebilir ve dersinizden o günlük vazgeçebilirsiniz. Bu dersinizi daha sonra uygun olduğunuz bir zaman alabilirsiniz. 

10.Bir ders ne kadar sürüyor?
Derslerin süresi 60 dakikadır.

11.Dersler birebir mi grup mu?
Dersler birebir verilmekte fakat isteğe göre grup şeklinde de verilebilmektedir.


12. Ders sırasında hoca öğrenci hatalarını düzeltiyor mu?

Öğrenciye bağlı olarak, hoca ders esnasında öğrencinin hatasını düzeltebilir. Her dersten sonra verilen ödev bir sonraki derste öğretmen ve öğrenci tarafından beraber tartışılır ve hatalar düzeltilir. Derslerin en önemli amacı, yabancı dile olan korkunun azaltılması, fikirlerin etkili bir şekilde paylaşılabilmesi ve konuşurken kendine olan güveni artırmaktır.


13.Ev ödevim olacak mı?
Evet her dersten sonra hoca öğrencilerine ödev vermektedir.

14. Ev ödevi ne kadar önemli?
Hocanın size verdiği ev ödevi ile dil bilgisi veya kelime, yazım hatalarınız hocamız tarafından düzeltilir. Ödevlerinizi bir sonraki derse girmeden önce hazırlamanız tavsiye edilir. Böylece hoca ile ödevinizi ders esnasında çalışabilir ve eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. 

15. Dersler seviyeyi ne kadar yükseltiyor?
Bu soru için tek bir cevap yok. Bu tamamen sizin çabanıza, hırsınıza ve kabiliyetinize bağlı. Fakat çoğunlukla 3-4 ay haftada 5 saat alınan derslerle seviyeniz ilerlemektedir. 

16. Hocamızın kariyeri öğrenciler için yeterli mi?

Hocamız Skype ile 12 yıldır ders vermektedir. Pek çok ülke vatandaşına şimdiye kadar binlerce ders vermiştir. Hocamız Native Speaker olarak öğrencilerine konuşma, yazma, anlama, dilbilgisi konularında yardımcı olmaktadır.

17.Dersler için ingilizce seviyemin nasıl olması gerekir? 
Skype ile hocayla iletişime geçebildiğiniz sürece dersler size uygundur. Seviyenizin Intermediate veya advanced olması tercih edilir.

18.Ne tür dersler veriliyor?
Konuşma dersleri 
TOEFL ve IELTS sınavlarına hazırlık 
İş hayatı için ingilizce 
Öğretmenler için ingilizce 
Çocuklar için ingilizce

19.Dersleri ne zaman alabilirim?

Sabah 09:00'dan gece 00:00' a kadar herhangi bir saat diliminde ders alabilirsiniz. 

20.Hocanın aksanı nedir?
Hocanın kolay anlaşılır Amerikan aksanı var. 


21.Haftasonu ders alabilir miyim?

Evet hocanın programı mümkün olduğu sürece ders alabilirsiniz.

22. Native Speaker ile çalışmamın faydaları nelerdir?
İngilizce temeli olan bir kişi için "Native Speaker" ile çalışmak öncelikle konuşma ingilizcesi için çok önemlidir. 

23. Derslere nasıl başlıyoruz?
Derslere başlamak çok kolay. Ücretsiz 20 dakikalık deneme dersi için bizimle iletişime geçiniz. Deneme dersi için size uygun olduğunuz bir zaman için randevu verilecektir.

24. Ödemeleri nasıl yapıyorum?
Ödemelerinizi isterseniz tek ders ücreti yatırarak veya paket satın alarak  yapın. Lütfen ÜCRET sayfasına bakınız . Ödemeler, Pay Pal veya Banka hesap no ile olabilmektedir.

25. İngilizce metin düzeltme işinin kapsamı nedir?
Bu hizmetle İngilizce yazılmış kitap, broşür, makale, söyleşi, dergi yazıları,akademik metinler, yüksek lisans ve doktora tezlerinin düzelti ve redaksiyon işlemleri ve her türlü edebi metninizin İngilizce dil bilgisine göre kontrolü yapılır, yazım hataları düzeltilir, muğlak cümleler, yapıları değiştirilip daha anlaşılır hale getirilir, noktalama işaretleri düzeltilir ve son olarak metninizin anlam bütünlüğü ve dengesi kontrol edilerek daha kaliteli ve okunması kolay hale getirilir. 
  • Üstünde çalışılan metinde yapılan değişiklikler sistematik şekilde metin sahibine iletilir. 
  • Yapılan değişiklikler için gerekli görüldüğü taktirde seçenekler sunulur. 
  • Araştırma içinde referans gösterilen diğer çalışmalar kontrol edilerek herhangi bir hata olmadığına bakılır. 
  • Metnin akıcılığı ve anlaşılırlığı için gerekli görüldüğü taktirde ve metin sahibine de danışılarak cümlelerin yerleri değiştirilir, ekleme çıkarma yapılır, yeni paragraf oluşturulur.
  • Tablolar ve grafikler kontrol edilerek metinle uyumlu bilgiler sunup sunmadıkları kontrol edilir.
  • Duzeltilmis sekilde yollanan metin, metin sahibi ya da sahipleri tarafından kontrol edildikten sonra tekrar gözden geçirilir ve ikinci ya da üçüncü kez kontrol edilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder